Valdas Lacko

Valdas gimė 1981 m. liepos 6 d. Gimė, augo ir tebegyvena mažame miestelyje – Rusnė.

Valdas augo šeimoje, kurioje niekas niekuo negrojo. Jo tėvai buvo tiesiog muzikalūs ir dainingi žmonės. Nei viena berniuko tėvų vakaronė nepraeidavo be lietuviškų, liaudiškų dainų, kurias tekdavo kartu atlikti ir Valdui stovint šalia mamos, kuri rankoje laikydavo sukauptų, tokioms progoms, dainų sąsiuvinį.

Jau Rusnės vaikų darželyje berniuko stiprią klausą ir muzikalumą pastebėjo muzikos mokytoja, kuri tėvams patarė berniuką leisti į muzikos mokyklą.

Valdas buvo aktyvus visų mokyklos renginių dalyvis. Bandymai dalyvauti „Dainų dainelėje“.

Be muzikos, Valdas besimokydamas Rusnės vidurinėje mokykloje, aktyviai užsiiminėjo sunkiąją atletika. Dalyvaudamas profesionalų lygio čempionatuose, vaikinas yra pagerinęs ne vieną, Lietuvos sunkiosios atletikos suaugusiųjų grupėje, rekordą.

Visa save atiduodamas sporte, jis suprato, kad jo gyvenime vieta – muzikoje.

Save išbandęs ne vienoje muzikinėję televizijos laidoje su grupe „Karčema“, Šilutės pop choru „Spindulys“, muzikinis TV projektas „Lietuvos balsas“ drauge, duetu su žmona Vainora. Pats ryškiausias Valdo žingsnis televizijoje buvo nacionalinės eurovizijos konkursas 2016 metais. Šiame konkurse jis nukeliavo ilgą kelią iki pusfinalio.

Turėdamas kūrybinę gyslelę, Valdas yra sukūręs sau ir kitiems daugybę įvairių dainų.

Valdas organizuoja įvairius koncertus ar renginius.

Šiai dienai Valdas ne tik kuria kitiems bei atlieka dainas, bet ir pats jas aranžuoja.

Didžiausias kūrybinis – muzikinis pasiekimas: išleista autorinių dainų kompaktinė polkštelė „Nauja pradžia“, kurioje net septyniolika įvairiausių dainų.

Kaip jis pats sako:“Kūrybai ribų nėra“. Todėl naujos mintys ir muzikiniai planai tęsiasi toliau.