Vainora Lacko

1982 m. liepos 12 d. Šilutės rajone Juodžių kaime gimusi mergaitė, augo apsupta muzikos ir dainų.

Vainoros tėvelis, nors ir profesionalus boksininkas, tačiau visa savo siela buvo muzikalus žmogus. Puikiai grojo akordeonu, elektriniu klavišiniu instrumentu, namuose dažnai ir pats uždainuodavo.

Vainoros mama taip pat muzikali ir balsinga. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar ji dalyvauja įvarių vokalinių ansamblių veiklose.

Turbūt tai ir lėmė, jog Vainora visą savo gyvenimą susiejo su muzika. Aktyvus dalyvavimas įvairiuose mokyklos renginiuose, muzikinė solistės veikla populiariosios muzikos grupėje „Limitas“, kantri grupėje „Karčema“, mokslai Šilutės meno mokykloje ir akordeonistės diplomas. Nemažai laiko atiduota ir liaudiškiems šokiams.

Ties diplomu Vainoros pasiekimai dar nesibaigia. Besimokydama Šilutės žemės ūkio mokykloje ji tęsė aktyvią muzikinę veiklą grupėje Karčema, su kuria dalyvavo įvairiuose muzikiniuose festivaliuose, koncertuose, muzikinėse televizijos laidose, įrašinėjo dainas įrašų studijose.

Ryškiausias Vainoros muzikinis pasiekimas – kelialapis į muzikinį televizijos projektą „Lietuvos balsas“, kuriame pavyko puikiai pasirodyti ir pasisemti muzikinės ir sceninės patirties.

Šiandiena Vainora sėkmingai tęsia savo muzikinį kelią. Kartu su savo vyru Valdu augina du vaikučius.